Компанія fotkaart.com.ua створює унікальні вироби з особливою трепетністю та любов'ю. Тому кожну скаргу чи пропозицію ми ретельно розглядаємо. Якщо Ви незадоволені виконаним замовленням, зверніться, будь ласка, на пошту fotka.art.ua@gmail.com або зв'яжіться з нами за телефоном 0​988416893. Ми цінуємо наших клієнтів і готові в спірній ситуації йти назустріч.

Обмін та повернення можливе

Повернення грошових коштів або обмін товару можливе у таких випадках:

 • брак виробу (дірка, пляма)
 • брак нанесеного принта: надрукований не той принт, не в тому місці, не того розміру (за умови чіткого у сантиметрах узгодженого розміру)

Обмін та повернення не можливе

Ми виробляємо товар на замовлення. Тому кожен виріб є індивідуальним. Компанія ФоткаАрт не може повернути кошти або обміняти товар у таких випадках:

 • якщо ви неправильно підібрали розмір.
  На кожній сторінці товару є розмірна сітка, використовуйте при виборі одягу. Прохання звернути увагу, що допустима похибка трикотажних виробів 2,5 см. Якщо ви сумніваєтеся у правильності вибраного розміру, порадьтеся з нашим менеджером - по можливості він допоможе.
 • якщо “Я уявляв це не так...”
  Підійдіть до замовлення ретельніше, при виборі одягу і принта порадьтеся з нашими менеджерами. Якщо у Вас є питання, очікування або нерозуміння специфіки друку, обов'язково озвучте їх менеджеру. За потреби попросіть надіслати приклади робіт. 
 • якщо виріб виготовлено, а потреба в ньому зникла.
  Компанія fotkaart.com.ua залишає за собою право не здійснювати обмін та повернення коштів, якщо умови не співпадають з пунктами, зазначеними в розділі “Обмін та повернення можливе”.